Rezerwacja ON-LINEZajazd Żuławy

82-300 Elbląg, Kazimierzowo

(obwodnica Elbląga, przy stacji Circle K)

 

tel.: 55 236 30 20

tel.kom. 732 613 888

e-mail: biuro@zajazdzulawy.pl

 

GPS: 54,1662 / 19,3555

więcej

Hotel

Dobra lokalizacja Hotelu stanowi doskonałą bazę dla organizacji pobytów o charakterze krajoznawczym i rekreacyjno-wypoczynkowym. Koniecznie trzeba zobaczyć Kanał Elbląski, unikatowy na światową skalę zabytek techniki. Został zbudowany w latach 1845-1860 według projektu inż. J. Stenke. 

więcej

Restauracja

Nasza kulinarna oferta jest zbiorem doświadczeń z naszych pobytów i obserwacji przeróżnych zakątków świata. Wszystkie nasze kulinarne propozycje przygotowywane są z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Dzięki radom i spostrzeżeniom naszych Gości, pragniemy uczynić to miejsce prawdziwą perełką. 

więcej

Restauracja

zobacz galerię

Nasza kulinarna oferta jest zbiorem doświadczeń z naszych pobytów i obserwacji z przeróżnych zakątków świata. Staraliśmy się umieścić w niej pozycje sprawdzone i niejednokrotnie wykwintne w swojej formie. Z największą dbałością staramy się, by wszystkie nasze kulinarne propozycje przygotowywane były z najlepszych produktów. Z pomocą naszych Gości - dzięki ich radom i spostrzeżeniom pragniemy uczynić to miejsce perełką, w której można wypocząć i rozsmakować podniebienie.

 

Restauracja czynna jest codziennie od godz. 7:00 do 22:00. 

W godzinach 7:00-11:00 zapraszamy na obfite i smaczne śniadania.

 

Nasze dania przygotowywane są z wyselekcjonowanych, świeżych, najwyższej jakości produktów, dzięki czemu są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Z pewnością zadowolą podniebienia każdego smakosza! By podkreślić naszą wyjątkowość dania podawane są na unikatowej zastawie. 

 

Poza tym bar hotelowy oferuje szeroki wybór trunków, win, piw i alkoholi wysokoprocentowych.

 

Nasza restauracja przygotowana jest również na najmłodszych gości.  Posiadamy menu dla naszych maluchów m.in. rosołek z domowym makaronem, kotlecik drobiowy, makaron z truskawkami. Kącik rysunkowy z zabawkami.

By ułatwić rodzicom opiekę posiadamy foteliki oraz miejsce na przewijanie. Mogą liczyć Państwo na pomoc naszej obsługi!

 

Restauracja może pomieścić do 80 osób. Taras zewnętrzny – do 100 osób.

 


Panorama 360 °

włącz panoramę


Zajazd Żuławy - Hotel & Restauracja - Hotele Elbląg Noclegi
© 2008 - 2022

Projekt i wykonanie: Grupa Merlin