Rezerwacja ON-LINEZajazd Żuławy

82-300 Elbląg, Kazimierzowo

(obwodnica Elbląga, przy stacji Circle K)

 

tel.: 55 236 30 20

tel.kom. 732 613 888

e-mail: biuro@zajazdzulawy.pl

 

GPS: 54,1662 / 19,3555

więcej

Hotel

Dobra lokalizacja Hotelu stanowi doskonałą bazę dla organizacji pobytów o charakterze krajoznawczym i rekreacyjno-wypoczynkowym. Koniecznie trzeba zobaczyć Kanał Elbląski, unikatowy na światową skalę zabytek techniki. Został zbudowany w latach 1845-1860 według projektu inż. J. Stenke. 

więcej

Restauracja

Nasza kulinarna oferta jest zbiorem doświadczeń z naszych pobytów i obserwacji przeróżnych zakątków świata. Wszystkie nasze kulinarne propozycje przygotowywane są z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Dzięki radom i spostrzeżeniom naszych Gości, pragniemy uczynić to miejsce prawdziwą perełką. 

więcej

Strona główna


 
Pragniemy powitać Państwa w naszych skromnych, ale jakże gościnnych progach i zaprosić do korzystania z usług hotelowych, jak również restauracyjnych. Gwarantujemy iż wypoczynek i relaks "na naszej ziemi" będzie w 100% trafnym wyborem. Gdy połączymy go z kulinarnymi wrażeniami - Państwa zadowoleniu nie będzie końca.

Życząc miłych i niezapomnianych wrażeń zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej.

                                                                                                                                                          WŁAŚCICIEL

 

ZAJAZD ŻUŁAWY - HOTEL & RESTAURACJA

Idealna lokalizacja, wyśmienita kuchnia oraz komfortowo wyposażone pokoje to powody, dla których warto nas odwiedzić i doświadczyć naszej gościnności.

 

http://topkasynoonline.com/review/parimatch/

Sekcja zakładów na żywo Parimatch w Polsce zapewnia średnią wypłatę w wysokości 93%, a kursy wahają się w zależności od wielkości wydarzenia i ligi. Każdy mecz piłki nożnej i IPL lub Big Bash League oferuje ponad 50 alternatywnych zakładów. W krykiecie gracze mogą obstawiać zakłady na pierwsze innings, run innings drużyny i totale, podczas gdy gracze w piłkę nożną mogą obstawiać kartki, rzuty rożne i handicapy azjatyckie. Najważniejsze typy zakładów (1X2, U/O, Handicapy Azjatyckie) można śledzić na stronie głównej. Marka oferuje również usługę Parimatch live streaming, ale głównie na mniejsze ligi i sporty. Czas przyjęcia zakładu wynosi 7 sekund, ale dodanie funkcji Quick Bet pomoże Ci postawić zakład nieco szybciej. Funkcja cash-out jest dostępna dla polskich graczy, a maksymalne limity zakładów są widoczne.

Zajazd Żuławy – Hotel & Restauracja znajduje się w Kazimierzowie, zaledwie 3 km od centrum Elbląga (czas dojazdu to ok. 5 minut). Na trasie Warszawa-Gdańsk, jak również Kaliningrad-Gdańsk, przy drodze S7 (węzeł Elbląg-Zachód)

 

Zajazd Żuławy powstał w 2008 r. To obiekt położony w idealnej lokalizacji dla gości biznesowych, turystów odwiedzających nasz region, Żuław Wiślanych i Wysoczyzny Elbląskiej, miasto Elbląg i okolice. Bardzo popularny jako miejsce odpoczynku i relaksu podczas długiej podróży.  Miejsce na chwilę wytchnienia przy filiżance kawy z firmowym sernikiem lub sytym posiłku. 

 

Oferujemy Państwu 11 komfortowo wyposażonych pokoi z łazienkami, stylową restaurację dla 80 osób,  taras dla 100 osób, bar z szerokim wyborem trunków,  bezpłatny parking strzeżony oraz co najważniejsze, miłą i przyjazną atmosferę. 

                                 

                                                                                                                                                       SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Panorama 360 °

włącz panoramę


Zajazd Żuławy - Hotel & Restauracja - Hotele Elbląg Noclegi
© 2008 - 2024

Projekt i wykonanie: Grupa Merlin